Gabinet

Poradnik Logopedyczny » Gabinet

Witam serdecznie wszystkich, którzy zdecydowali się zajrzeć na moją stronę.

Nazywam się Marzena Mieszkowicz. Jestem oligofrenopedagogiem, neurologopedą (afazjologiem i surdologopedą), terapeutką metod rozwijania komunikacji: Bliss`a, Piktogram, Makatonu, terapeutką metody Alfreda Tomatisa i neuroterapeutką EEG Biofeedback.

Stworzony przeze mnie Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny istnieje w Płocku od 1994 roku. Prowadzę działalność diagnostyczną, terapeutyczną, konsultacyjną i szkoleniową. Posiadam wieloletnie doświadczenie w terapii dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Ważnym atutem mojego gabinetu jest duży, przestronny lokal, świetnie wyposażony w różnorodne specjalistyczne urządzenia, komputery, pomoce logopedyczne i atrakcyjne dla dzieci zabawki oraz gry. Oprócz gabinetu logopedycznego funkcjonuje również gabinet EEG-Biofeedback, pracownia słuchu i gabinet do metody A. Tomatisa. Jest szatnia, pokój dla rodziców oraz kuchnia.

Zapraszam do foto-galerii.

Moją działalność cechuje dojrzałość, odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość, ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz poszerzanie oferty świadczonych usług o nowoczesne metody i formy terapii. Pracę traktuję poznawczo i z wielkim entuzjazmem. Niezwykle zależy mi na tym, aby udzielana przeze mnie pomoc była pełna, profesjonalna i skuteczna. Staram się dawać moim podopiecznym i ich rodzinom psychiczne oraz merytoryczne wsparcie. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym z innymi, czego przykładem jest również mój Poradnik Logopedyczny. Prowadzę liczne konsultacje oraz szkolenia w zakresie komunikacji wspomagającej i alternatywnej (AAC) dla nauczycieli, logopedów, psychologów, lekarzy, rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych.

W wolnych chwilach - przy współpracy z różnymi firmami - tworzę pomoce multimedialne oraz pomoce dydaktyczne. Zapraszam do rozdziałów, gdzie szerzej je opisuję i zamieszczam demo wybranych pomocy multimedialnych.

Losowe zdjęcia

Informacje

Poradnik Logopedyczny to interdyscyplinarny serwis, który powstał w 2002 roku z myślą o wszystkich zainteresowanych problematyką logopedyczną i dziedzinami pokrewnymi logopedii oraz pedagogiki specjalnej. Celem serwisu jest udostępnienie wiedzy w zakresie profilaktyki logopedycznej, pomoc we wczesnym rozpoznaniu wad i zaburzeń mowy oraz zaburzeń rozwojowych, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów terapeutycznych, edukacyjnych i wychowawczych dotyczących osób niepełnosprawnych.

Kontakt

Marzena Mieszkowicz

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
ul. Baczyńskiego 3 / 71
09-409 Płock

oligomarzka@o2.pl

+48 (24) 266 91 54