Raczek - magnetyczny zeszyt

Poradnik Logopedyczny » Gabinet » Pomoce dydaktyczne » Raczek - magnetyczny zeszyt

W szczególności gorąco polecam nauczycielom, logopedom i rodzicom pomoc dydaktyczną do ćwiczeń grafomotorycznych oraz nauki pisania, zaprojektowaną i wykonaną w EdukacjI Polska SA w Warszawie.

Raczek przygotowuje do pisania liter, a następnie ułatwia ich odwzorowywanie. Pomaga w pisaniu z pamięci i ze słuchu, umożliwiając jednocześnie przeprowadzanie szeregu ćwiczeń związanych m.in. z koordynacją wzrokowo-ruchową i sprawnością manualną.

W skład zestawu wchodzi składana, dwuczęściowa tabliczka magnetyczna w formie zeszytu, czarny mazak sucho-ścieralny z oryginalną „gumką” (filcowa wkładka do ścierania) oraz segregator z kompletem folii i szablonów do wielokrotnego wykorzystania. Zestaw jest solidnie wykonany, bardzo estetycznie, zawiera mnóstwo plansz-propozycji do nauki pisania - bardzo się podoba dzieciom i ich rodzicom. Raczek posiada także zestaw plansz ułatwiających poznawanie podstawowych figur geometrycznych oraz zestaw szablonów do nauki ułamków. Do zestawu dołączona jest instrukcja zawierająca przykłady wykorzystania zestawu na różnego typu zajęciach dydaktycznych (również w czasie terapii logopedycznej).

Producent: Edukacja Polska SA Warszawa
Numer zalecenia MEN: 1805
Wymiary: 36x26x6
Waga: 2,2 kg
Opakowanie: tekturowe
Cena u producenta: 160,00 PLN
http://www.pomocedydaktyczne.edu.pl/component/option,com_produkt/Itemid,93/id,157/prod_id,709/

Foto galeria

Losowe zdjęcia

Informacje

Poradnik Logopedyczny to interdyscyplinarny serwis, który powstał w 2002 roku z myślą o wszystkich zainteresowanych problematyką logopedyczną i dziedzinami pokrewnymi logopedii oraz pedagogiki specjalnej. Celem serwisu jest udostępnienie wiedzy w zakresie profilaktyki logopedycznej, pomoc we wczesnym rozpoznaniu wad i zaburzeń mowy oraz zaburzeń rozwojowych, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów terapeutycznych, edukacyjnych i wychowawczych dotyczących osób niepełnosprawnych.

Kontakt

Marzena Mieszkowicz

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
ul. Baczyńskiego 3 / 71
09-409 Płock

oligomarzka@o2.pl

+48 (24) 266 91 54