O gabinecie EEG Biofeedback

Pradnik Logopedyczny » Metody pracy » EEG Biofeedback » O gabinecie EEG Biofeedback

Stosując EEG-Biofeedback udaje się polepszyć czynność bioelektryczną mózgu, tj. usunąć nadmiar fal niepotrzebnych, a zwiększyć energię fal, których jest zbyt mało. Taka zmiana powoduje szereg korzystnych skutków w postaci redukcji nadmiernego pobudzenia lub obniżenia nadmiernego hamowania w mózgu.

Treningi EEG Biofeedback uczą wyciszania, aby nauka i praca stawały się bardziej przyjemne i wymagały mniej wysiłku. Metoda ta jest skuteczna w 80-95% przypadków, jak wykazują wyniki badań naukowych i efekty praktyczne treningów. Ponieważ terapia EEG- Biofeedback podlega mechanizmom uczenia się i utrwalania pamięci, dlatego jej efekty są trwałe.

Właścicielką pracowni jest Marzena Mieszkowicz – neurologopeda.

W mojej pracowni można wykonać badanie EEG Biofeedback u dzieci (powyżej 4 r.ż.), młodzieży i osób dorosłych. Na badanie nie jest potrzebne skierowanie.

W Pracowni stosuję najnowszą aparaturę firmy ELMIKO MEDICAL. Posiadam uprawnienia do wykonywania diagnozy i treningów EEG Biofeedback.

Rejestracja telefoniczna: (24) 266 91 54 po godz. 14.00

Rejestracja e-mail: oligomarzka@go2.pl

Miejsce terapii:
Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Płock 09-409, ul. Baczyńskiego 3/71

neuroterapeuta EEG Biofeedback: Marzena Mieszkowicz

Dojazd: [kliknij aby zobaczyć mapkę]

Foto galeria

Losowe zdjęcia

Informacje

Poradnik Logopedyczny to interdyscyplinarny serwis, który powstał w 2002 roku z myślą o wszystkich zainteresowanych problematyką logopedyczną i dziedzinami pokrewnymi logopedii oraz pedagogiki specjalnej. Celem serwisu jest udostępnienie wiedzy w zakresie profilaktyki logopedycznej, pomoc we wczesnym rozpoznaniu wad i zaburzeń mowy oraz zaburzeń rozwojowych, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów terapeutycznych, edukacyjnych i wychowawczych dotyczących osób niepełnosprawnych.

Kontakt

Marzena Mieszkowicz

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
ul. Baczyńskiego 3 / 71
09-409 Płock

oligomarzka@o2.pl

+48 (24) 266 91 54