Metoda EEG Biofeedback

Pradnik Logopedyczny » Metody pracy » EEG Biofeedback

Według badań naukowych człowiek wykorzystuje zaledwie 5-10% możliwości swojego mózgu. Dzięki nowoczesnej metodzie treningu mózgu EEG Biofeedback, po serii 20-30 godz. treningów, możliwy jest znaczny wzrost efektywności pracy mózgu.

Dzięki treningom EEG Biofeedback można uzyskać lepsze wyniki w szkole, w sporcie i muzyce oraz w pracy zawodowej (poprawa koncentracji, motoryki, obniżenie napięcia emocjonalnego).

Zapraszam na badanie EEG Biofeedback, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób możesz zwiększyć swój potencjał umysłowy, poprawić efektywność pracy mózgu.

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny

Gabinet EEG Biofeedback
Płock 09-409, ul. Baczyńskiego 3/71
tel. (24) 266 91 54
e-mail: oligomarzka@go2.pl

Losowe zdjęcia

Informacje

Poradnik Logopedyczny to interdyscyplinarny serwis, który powstał w 2002 roku z myślą o wszystkich zainteresowanych problematyką logopedyczną i dziedzinami pokrewnymi logopedii oraz pedagogiki specjalnej. Celem serwisu jest udostępnienie wiedzy w zakresie profilaktyki logopedycznej, pomoc we wczesnym rozpoznaniu wad i zaburzeń mowy oraz zaburzeń rozwojowych, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów terapeutycznych, edukacyjnych i wychowawczych dotyczących osób niepełnosprawnych.

Kontakt

Marzena Mieszkowicz

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
ul. Baczyńskiego 3 / 71
09-409 Płock

oligomarzka@o2.pl

+48 (24) 266 91 54